Švestky slánské

Poctivé české švestky: 55,- Kč/kg

S námi víte, co jíte...

...více informací »

ZDRAVÁ VÝŽIVA = ČERSTVÉ A POCTIVÉ POTRAVINY S OVĚŘENÝM PŮVODEM:

Poctivé regionální potraviny

Dodáváme našim zákazníkům kvalitní farmářské produkty; zeleninu, ovoce, mléčné a masné výrobky, pečivo a další pochutiny. Bedýnkujeme a rozvážíme zelené a farmářské bedýnky. Část sortimentu vyprodukujeme na svém statku Zelený grunt, část nakupujeme u kolegů farmářů a dalších menších prvovýrobců, jejichž odbyt se snažíme podporovat stejně, jako přirozený rozvoj venkova.

Ověřený původ potravin

S námi víte, co jíte! Naše farmářské produkty pochází přímo z tuzemských farem nebo od ověřených malovýrobců zpracovávajících produkty z těchto farem. Není to tedy v žádném případě lákavé obchodní označení pro zboží, které s farmářským původem nemá vůbec nic společného. Všechny produkty pochází z prostředí které známe, s garancí své vysoké kvality.

Rozvozy k zákazníkům

Všechny farmářské produkty si můžete objednat prostřednictvím naší e-prodejny nebo zakoupit v našem kamenném farmářském obchodě Zelený grunt ve Slaném. Objednané zboží zavážíme po rozvozových trasách na určená výdejní místa, do firem nebo přímo k zákazníkům domů. Stačí si jen vybrat...

Copyright © ZELENÝ GRUNT 2013 - 2016 • SmartFox CZ