Zelené bedýnky - s námi víte, co jíte...

Platba

Kupní cena je splatná při odeslání objednávky. Cena objednávky je hrazena v hotovosti buď při převzetí zboží, nebo odpočtem z předplacené částky, tzv. kreditu. Kredit lze uhradit bezhotovostním bankovním převodem na účet č. 670100-2200480781/6210, vedený u mBank S.A.  

Od1.3.2017 přijímáme platby pouze elektronicky, klient vždy dostane pokyny k platbě na svůj e-mail. Splatnost dokladů bude do 2 dní. U nových klientů budeme požadovat vždy platbu kreditu 1 000,- Kč, před doručením první objednávky. 

Protože pro Vás připravujeme také vážené zboží, u kterého před zabalením nemůžeme garantovat přesnou hmotnost, prodáváme takové zboží na kusy s uvedenou přibližnou hmotností - v případě, že se skutečná hmotnost liší o více než 5 g, Váš přeplatek či nedoplatek vyrovnáváme úpravou ceny objednávky.

Kredit preferujeme i z manipulačních a časových důvodů při rozvozu zboží. Na oplátku poskytujeme zákazníkům s kreditem výhody ve formě 5%  slevy na zboží formou kreditních bonusů:

Za předplatné si koupíte tzv. kreditní body: 1,- Kč = 1 kreditní bod. Minimální výše kreditu: 2 000,- Kč. Aktuální stav Vašeho kreditu je vždy zobrazen ve Vašem uživatelském účtu.

předplatné plus kreditní bonus = zobrazený kredit celkem, příklady:

2 000 plus 100 bodů, tj. kredit celkem: 2 100 bodů

5 000 plus 250 bodů, tj. celkem: 5 250 bodů

Platba kreditu je možná pouze pro konečné zákazníky, ne pro nakupující - podnikatele.

Kredit nám umožňuje lépe plánovat, minimalizovat náklady a šetřit tak i Vaši kapsu. Kredit je možné vyčerpat pouze formou dodávek zboží.

Podmínky zde uvedené tvoří nedílnou součást Obchodních podmínek v platném znění.

Copyright © ZELENÝ GRUNT 2013 - 2016 • SmartFox CZ