Zelené bedýnky - s námi víte, co jíte...

Zelený gruntJsme farmáři, včelaři a provozovatelé systému Zelené bedýnky. Produkujeme a prodáváme výhradně tuzemské farmářské produkty.

Podnikáme poctivě, snažíme se dodávat maximální kvalitu domácích potravin za rozumnou cenu. Našimi ambicemi nejsou maximální zisky, ani vybudování největší firmy na trhu. Naším cílem je spokojený zákazník, se kterým chceme mít dlouhodobě výborné vztahy.

Naše produkty jsou v bio kvalitě pěstovány, přestože nemáme bio certifikaci, kterou považujeme za současných legislativních podmínek za naprosto zbytečnou. Pokud dozorující orgány nejsou schopni rozeznat, jaké množství bio produktů může vyprodukovat půda s bio certifikací a jaké množství tzv. bio produktů se dnes na trhu skutečně prodává, postrádá taková certifikace smysl...

Záleží nám na tom, abyste dokázali ocenit rozdíl mezi kvalitou produktů skutečně pocházejících z farmářského prostředí a kvalitou výrobků, pro něž je označení "farmářský produkt" pouhým obchodním názvem.

Hospodaříme na statku Zelený grunt, včelaříme, pěstujeme zeleninu, ovoce a chováme zvířata. Hospodaříme šetrným způsobem k životnímu prostředí a k půdě, které si vážíme. Při pěstování zeleniny nepoužíváme chemii a půdu hnojíme pouze poctivým hnojem od chovaných zvířat, tak jako to dělali odpradávna naši předkové.

Protože nemůžeme produkovat tak rozmanitý sortiment čerstvých potravin, jak si dnešní zákazník žádá, spolupracujeme s dalšími tuzemskými farmáři a prvovýrobci, kteří nám dodávají to, co pro Vás nejsme schopni zvládnout sami. Všechny naše dodavatele známe a víme, z jakých podmínek a v jaké kvalitě pochází dodávané produkty. 

Děkujeme za návštěvu našich stránek a věříme, že i Vy dokážete ocenit kvalitní farmářské produkty a osobní přístup dodavatele - farmáře, kterého můžete poznat osobně. 

Další informace o nás najdete také na https://www.facebook.com/zelenygrunt   a www.facebook.com/zelenebedynky.

Těšíme se na Vás.

Ing. Terezie Erlebachová


Copyright © ZELENÝ GRUNT 2013 - 2016 • SmartFox CZ