Zelené bedýnky - s námi víte, co jíte...

Zelený gruntJsme farmáři, včelaři a provozovatelé systému Zelené bedýnky. Produkujeme a prodáváme především vlastní produkci - ovoce, zeleninu, med a vejce.

Podnikáme poctivě, snažíme se dodávat maximální kvalitu domácích potravin za rozumnou cenu. Naším cílem je spokojený zákazník, se kterým chceme mít dlouhodobě výborné vztahy.

Naše produkty jsou v bio kvalitě pěstovány, přestože nemáme bio certifikaci, kterou považujeme za současných legislativních podmínek za naprosto neprůkaznou. Pokud dozorující orgány nejsou schopni rozeznat, jaké množství bio produktů může vyprodukovat půda s bio certifikací a jaké množství tzv. bio produktů se dnes na trhu skutečně prodává, postrádá taková certifikace smysl...

Záleží nám na tom, abyste dokázali ocenit rozdíl mezi kvalitou produktů skutečně pocházejících z farmářského prostředí a kvalitou výrobků, pro něž je označení "farmářský produkt" pouhým obchodním názvem.

Hospodaříme na statku Zelený grunt, včelaříme, pěstujeme zeleninu, ovoce a chováme domácí zvířata. Hospodaříme šetrným způsobem k životnímu prostředí a k půdě, které si vážíme. Při pěstování zeleniny nepoužíváme chemii a půdu hnojíme pouze poctivým hnojem od chovaných zvířat, tak jako to dělali odpradávna naši předkové.

Děkujeme za návštěvu našich stránek a věříme, že i Vy dokážete ocenit kvalitní poctivé potraviny a osobní přístup dodavatele - farmáře, kterého můžete poznat osobně. 

Další informace o nás najdete také na https://www.facebook.com/zelenygrunt   a www.facebook.com/zelenebedynky.

Těšíme se na Vás.

Ing. Jiří Erlebach


Copyright © ZELENÝ GRUNT 2013 - 2018 • SmartFox CZ